Julia & Leszek

highlights

Teledysk ślubny w nostalgicznym, a zarazem romantycznym i wzruszającym klimacie muzycznym. Instrumentalna muzyka w filmowym nastroju, momantami magiczne zastane światło, pozwolą poczuć miłość i namiętność panującą tego dnia. Dobór muzyki to indywidualna sprawa w każdym filmie ślubnym. 

Monika & Piotr

highlights

Klip podsumowujący, który „zamyka” film ślubny to krótka 3-4 minutowa forma filmowa. Ma on zobrazować w tym krótkim czasie naważniejsze, pełne emocji, uniesień i entuzjazmu momenty, które towarzyszą Parze Młodej jak i ich gościom. Klip Moniki i Piotra zawiera dodatkowo ujęcia zrealizowane podczas sesji w plenerze. 

Kasia & Łukasz

klip z przygotowań

Film ślubny rozpoczynający się od przygotowań Pary Młodej w pełni odzwierciedla atmosferę panującą tego dnia. Ten krótki kilkuminutowy klip z przygotowań buduje emocje przed widzem. To kilkadziesiąt ujęć nagranych bez ingerencji w wydarzenia. Odpowiednio dobrana muzyka do klipu pozwoli poczuć napięcie i przeżycia jakie towarzyszą tego dnia Parze Młodej.

Natalia & Michał

klip dla rodziców

Filmowe wspomnienia z dzieciństwa przygotowane  wspólnie z Natalią i Michałem. Jest to zbiór elementów, wydarzeń i sytuacji, które najbardziej utkwiły w pamięci Pary Młodej. Momentami na wesoło z przymróżeniem oka. Filmowe podziękowania to świetny prezent i pamiątka zarówno dla rodziców jak i dla całej rodziny. W procesie postprodukcji zastosowany został color grading, który oddaje „filmowy” charakter obrazu. 

Ania & Mateusz

highlights

Sesja narzeczeńska i dzień ślubu. Dwa dni zdjęciowe, dzięki którym powstał krótki klip obrazujący namiętność i miłość pomiędzy dwojgiem ludzi. Filmowanie tych wydarzeń lustrzanką cyfrową pozwala uzyskać plastyczny, przyjemny dla oka obraz.

Kinga & Mateusz

highlights

Teledysk ślubny odzwierciedlający klimat jednego z najważniejszych dni zakochanej pary… Dnia ślubu. Ta krótka filmowa forma ukazuje nam najbardziej emocjonujące momenty. Korekta barwna, muzyka, tempo zmiany ujęć, wszystkie elementy spasowane są do siebie.

Kinga & Mateusz

klip z przygotowań

Make up, suknia, welon, garnitur, krawat lub mucha… fragmenty szykowania się Pary Młodej w krótkim klipie, ze spokojną, pasującą do ujęć muzyką. Fragmenty, które szybko ulatują z pamięci, przez emocje i uniesienie które tego dnia nam towarzyszy..

Kasia & Łukasz

making of sesja plenerowa

Krótka forma filmowa czyli making of z przebiegu sesji plenerowej zrealizowanej wczesną jesienią nad morzem. Sesja plenerowa nie musi być realizowana tylko w miejscu zamieszkania. Sesja zdjęciowa wyjazdowa z dowolnego regionu Polski lub z zagranicy to nietuzinkowe zdjęcia a klip z sesji zdjęciowej to ciekawa opcja uzupełniająca film ślubny. Color grading wykonany podczas postproduckji pozwala na pełną zabawą kolorem jak i uplastycznieniem obrazu filmowego.

Julia & Leszek

trailer z dnia ślubu

Zwiastun montowany jest kilka dni po ślubie. Celowo nie zdradza zbyt wielu szczegółów, jest to krótka zapowiedź filmu przygotowana w panoramicznej rozdzielczości kinowej. Jego dopełnieniem jest spokojna, stonowana muzyka, podnosząca atmosferę wydarzenia.

 

Kasia & Marcin

making of sesja plenerowa

Backstage z przebiegu sesji zdjęciowej Kasi i Marcina która odbyła się jesienią w Tatrach. Pogoda jak na tą porę roku była fantastyczna, dzień później żegnał nas halny. Sesja realizowana była na Kasprowym Wierchu oraz na Hali Gąsienicowej. Backstage z przebiegu sesji zdjęciowej to jedna z opcji reportażu filmowego znajdującego się w naszej ofercie.

Karolina & Tomek

klip z dnia ślubu

Miłość, emocje, stres, radość… odczucia te odzwierciedla klip podsumowujący ten jeden z najważniejszych dni człowieka. Dobrze dobrana muzyka oraz wyselekcjonowane, najciekawsze fragmenty z dnia pozwolą uzyskać pożądany efekt końcowy każdego reportażu.

Wiola & Tomek

klip z podziękowaniami dla rodziców

Podziękowania dla rodziców w krótkim klipie, który wyświetlany jest podczas jednego z punktów programu podczas uroczystości zaślubin. Realizacja w dogodnym terminie przed ślubem.

 

Karolina & Tomek

przygotowania do ślubu

Fragmenty przygotowań w formie klipu to jeden z ciekawszych elementów reportażu filmowego. Przygotowania Pary Młodej to momenty przesiąknięte emocjami.

Karolina & Mariusz

przygotowania

Fragment reportażu ślubnego Karoliny i Mariusza przedstawiający przygotowania do ceremonii zaślubin. Przygotowania odbywały się w tym samym miejscu gdzie odbywała się w plenerze ceremonia zaślubin. Filmowanie ślubu pozwoli zachować na zawsze cenne chwile pełne emocji.

Karolina & Mariusz

klip podsumowujący

Krótki klip na „zamknięcie” reportażu ślubnego Karoliny i Mariusza. To „zlepek” najważniejszych momentów z dnia ślubu poczynając na przygotowaniach a kończąc na torcie. Ceremonia zaślubin odbyła się w plenerze na terenie hotelu Venezia Palace.

Monika & Zbyszek

fragment reportażu

Przed ceremonią zaślubin nie wielu gości ma okazję zaobserwować co dzieje się w domach Pary Młodej. Filmowanie ślubu sugerujemy rozpocząć właśnie od przygotowań, aby już po wszystkim mogli zobaczyć jak rozpoczynał się wielki dzień Pary Młodej. W tych fragmentach warto wykorzystać do podkładu typową muzykę filmową.

Monika & Zbyszek

fragment przyjęcia

Jednym ze stałych elementów przyjęcia weselnego jest słodka niespodzianka w postaci tortu. Krótki klip ukazujący ten moment jest częścią reportażu filmowego.

Monika & Zbyszek

dzień ślubu w klipie

Klip podsumowujący dzień ślubu Moniki i Zbyszka. Spokojne, klasyczne ujęcia, głębia obrazu, plastyka to wszystko ma wpływ na efekt końcowy. Filmowanie ślubu rozpoczynamy od przygotowań, podczas których uzewnętrzniają się wszelkie emocje.

Kasia & Paweł

przygotowania do ślubu

Wstęp do reportażu ślubnego Kasi i Pawła w formie przygotowań. Klip z przygotowań odzwierciedla emocje i stres towarzyszące Parze Młodej oraz najbliższym.

Iza & Adam

klip z dnia ślubu

Klip muzyczny podsumowujący najważniejsze momenty z dnia ślubu. Wszystkie elementy tego dnia odbyły się w jednym miejscu – na terenie Pałacu w Łochowie. Znajduję się tu również drewniany kościółek w którym odbyła się ceremonia.

Ania & Marek

przygotowania do ślubu

Przygotowania to nieodzowny element reportażu filmowego z dnia ślubu. Zarejestrowanie tego fragmentu pozwala na uchwycenie emocji panujących w domu przed ceremonią. Ania i Marek trafili do nas dzięki poczcie pantoflowej – z polecenia rodzonej siostry, której mieliśmy przyjemność towarzyszyć podczas tego dnia kilka lat temu.

Gosia & Michał

przygotowania do ślubu

Fragment reportażu ślubnego przedstawiający przygotowania Gosi i Michała do jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Dzięki wymiennej optyce filmowanie lustrzanką pozwala na stworzenie unikalnego nastroju nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Gosia & Michał

„w detalach…” – fragment przyjęcia

Fragment reportażu ślubnego Gosi i Michała. Przyjęcie weselne odbyło się w pięknym XIX wiecznym dworku Radzin w Celestynowie. Zamieszczony krótki klip muzyczny odzwierciedla klimat i atmosferę przyjęcia w dworku po zmroku.

Gosia & Michał

klip podsumowujący

Zestawienie najważniejszych chwil w krótkim podsumowującym teledysku. Decydując się na filmowanie ślubu lustrzanką cyfrową Para Młoda otrzymuje bardzo dobrej jakości reportaż, stanowiący barwną, wyrazistą pamiątkę na cale życie.

Anita & Piotr

przygotowania do ślubu

Fragment reportażu ślubnego pokazujący moment przygotowań. Pogoda w tym dniu była dość kapryśna, oberwanie chmury a po tej anomalii słońce i piękna tęcza. Filmowanie przygotowań pozwoli pokazać momenty pełne emocji które towarzyszą Parze podczas ślubu.

Gosia & Michał

fragment przyjęcia

Fragment reportażu ślubnego pokazujący moment oczekiwania przez gości na Parę Młodą.