O nas

Jarek

założyciel i pomysłodawca Vision Studio

Z produkcją filmową związałem się w 2004 roku. Zamiłowanie do sztuki filmowej towarzyszyło mi od zawsze, jednak bodźcem do tego, aby przekształcić tę pasję w sposób na życie, był mój własny ślub. Obserwując pracę operatora w tym dniu, poczułem potrzebę opowiadania historii obrazem. Podczas swojej pracy poszukuję ciekawych kadrów, emocji, niepozornych szczegółów – wszystko po to, aby oddać charakter wydarzeń i ludzi którzy w nich uczestniczą. W wolnych chwilach podróżuję, biegam, jeżdżę na nartach, staram się wraz z rodziną zdrowo odżywiać.

Patrycja

fotograf

Absolwentka Wydziału Fotografii ASP w Poznaniu. Doświadczenie i praktykę zdobyła u boku najznakomitszych polskich fotografów. Udało jej się swoją pasję przekształcić w codzienną pracę. Jej spojrzenie i profesjonalizm pozwala wydobyć ze zdjęć piękno oraz emocję.

 

Justyna

drugi operator

Na świat patrzy przez pryzmat obrazów, które potem przechwytuje. Zarówno w fotografii, jak i w filmowaniu nieustannie poszukuje niebanalnych ujęć i różnych kątów padania światła, a obserwując ludzi kolekcjonuje gesty, spojrzenia i emocje, które potem składają się na pełen obraz ich osobowości i atmosferę wydarzenia, w którym uczestniczą.

 

Jacek

dźwiękowiec

Od lat zafascynowany dźwiękiem i obrazem, specjalista w swojej dziedzinie związany sercem z produkcją filmową.